Kiczory
Lipnica
Orawa
GGG
Kuryja
Całoroczne komfortowo wyposażone,...
Owsisko
Gospodarstwo agroturystyczne Janiny i...
Lipnickie wyroby z krepiny
Tradycją na Orawie były wyroby z krepiny,...
Nasze Oczko
Zagroda agroturystyczna zlokalizowana w...
GGG

Nasze Oczko

Zagroda agroturystyczna zlokalizowana w centrum Lipnicy Wielkiej, u stóp Babiej Góry. W jej obrębie znajduje się bezpieczny parking dla samochodów gości, plac zabaw dla dzieci, ogród z miejscem do wypoczynku, grill.

Właściciele oferuję do wynajęcia samodzielne mieszkanie na parterze. Składające się z pokoju (max 5os), łazienki i w pełni wyposażonej kuchni. Goście mogą korzystać z TV, radia, książek i map i przewodników. Gospodarze zapewniają smaczne obiady, oraz dostęp do aneksu kuchennego. Nasi goście mogą zakupić na miejscu lub u sąsiadów jaja, śmietanę, ser, masło, mleko.

Ponadto oferujemy również miejsca noclegowe w nowo wybudowanym, niezależnym domu w Kiczorach, miejscowości malowniczo położonej u stóp Babiej Góry. Do dyspozycji gości są dwa pokoje na jednym poziomie: 2- i 4- osobowy z łazienkami i w pełni wyposażona kuchnia oraz samodzielny 4-5os. pokój z kuchnią z wejściem wprost z ogrodu. Dla gości przygotowana została duża altana otoczona laskiem, nad strumykiem, w otoczeniu kwiatów dzięki czemu jest to wspaniałe, zaciszne miejsce na odpoczynek, relaks, opalanie jak również na grillowanie, palenie ogniska i wspólne biesiadowanie :)

Oferta skierowana jest głównie do osób ceniących spokój, bliskość przyrody, piękne górskie widoki, prywatność, przestrzeń. Szczególnie polecamy dla całych rodzin.

Dla spragnionych ciszy i pokoju oferujemy odpoczynek w zaciszu naszego ogrodu grillując kiełbaski lub spacerując w pobliskim lesie-zbierając dary natury (poziomki, jagody, maliny, grzyby). Wspaniale górskie widoki, czyste powietrze i zdrowa źródlana woda zachęcają i uatrakcyjniają pobyt przez cały rok.

  • 1
  • 2
  • 3

Zadaj pytanie poprzez formularz

Dodatkowe informacje

Cena od - do: 25 - 35 zł